Moderne villa met uitzicht op het meer, zwembad en grote tuin te koop in Lesa – Lago Maggiore

Villa / Landhuis•Borgo Ticino, Piemonte|Ref: str_jszti

Moderne villa met uitzicht op het meer, zwembad en grote tuin te koop in Lesa – Lago Maggiore - Foto 1
Moderne villa met uitzicht op het meer, zwembad en grote tuin te koop in Lesa – Lago Maggiore - Foto 2
Moderne villa met uitzicht op het meer, zwembad en grote tuin te koop in Lesa – Lago Maggiore - Foto 3
Moderne villa met uitzicht op het meer, zwembad en grote tuin te koop in Lesa – Lago Maggiore - Foto 4
Moderne villa met uitzicht op het meer, zwembad en grote tuin te koop in Lesa – Lago Maggiore - Foto 5
458 m2
Oppervlakte
3700 m2
Grond
3
Slaapkamers
3
Badkamers
2.800.000
Verkoopprijs

Op een panoramische en privélocatie op de heuvels van Lesa bieden wij een moderne villa te koop aan met adembenemend uitzicht op het meer, omgeven door een privé park van ongeveer 3.700 m².

De woning is gelegen in een van de meest exclusieve woonwijken van het Lago Maggiore, op enkele kilometers van het centrum, op een ideale locatie voor wie rust, privacy en een representatieve residentie zoekt.

Belangrijkste kenmerken van de villa op de tussenverdieping:

Hoofdverdieping geheel op één niveau, ideaal om te genieten van het geïntegreerde gemak van ruimte.

  • Grote woonkamer met panoramische ramen met uitzicht op het meer, verbonden met de eetruimte

  • Woonkeuken met aangrenzende werkruimte/studeerkamer

  • Hoofdslaapkamer met en-suite badkamer

  • Tweede hoofdslaapkamer met en-suite badkamer en inloopkast

  • Gastentoilet

Begane grond:

  • Grote taverne met open haard

  • Derde slaapkamer met en-suite badkamer

  • Extra kitchenette, ideaal voor gasten of personeel

  • Studeerkamer,

  • technische ruimtes en diverse opslagruimtes (wasruimte, berging, etc.)

Exterieur en voorzieningen:

  • Privé zwembad met zonneterras

  • Panoramische terrastuin van ongeveer 3.700 m².

  • Pergola met blauwe regen, ideaal schaduwrijk gebied om een barbecue te creëren grenzend aan het zwembad en terrassen met uitzicht op het meer

  • Dubbele overdekte garage en grote met porfier geplaveide binnenplaats

  • Irrigatiesysteem, buitenverlichting, automatische poort, alarmsysteem.

Deze villa te koop in Lesa is perfect als eerste woning of vakantieverblijf. De dominante ligging biedt een spectaculair uitzicht op het Lago Maggiore, terwijl de ruime binnen- en buitenruimtes het ook ideaal maken voor gezinnen.

Nicolette van Kruiselbergen

Nicolette van Kruiselbergen

Uw makelaar

€ 2.800.000

U wordt niet in rekening gebracht voor deze aanvraag