Aan de oevers van het Lago Maggiore in Belgirate staat deze ruime villa van 500 m² woonoppervlakte te koop. De woning ligt op een rustige locatie en biedt een weids uitzicht over het water en de heuvels in de omgeving.
De woning
Het huis is verdeeld over drie woonlagen en wordt gemeubileerd aangeboden. Grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk daglicht in de verschillende vertrekken. De begane grond beschikt over een open indeling met een ruime entreehal, een woonkamer met open haard, een eetgedeelte en een grote keuken. Deze leefruimtes sluiten aan op een veranda en een buitenterras. Tevens bevindt zich op dit niveau een gastenbadkamer. Voor de veiligheid is de villa uitgerust met een alarmsysteem.
Op de eerste verdieping bevindt zich een tweede woonkamer met een eigen keuken, uitkomend op een groot terras. Deze verdieping telt daarnaast twee slaapkamers en twee badkamers, waarbij de slaapkamers direct uitkijken over het meer. De tweede verdieping, gesitueerd onder het dak op de zolderverdieping, bestaat uit nog eens vier kamers en een badkamer. In totaal telt de villa zes slaapkamers.
Buitenruimte en voorzieningen
De buitenruimte bestaat uit een aangelegde tuin met geplaveide terrassen rondom de woning. Door de weg aan de voorzijde over te steken, bereik je een privétuin direct aan het meer, compleet met een eigen strand. In deze oevertuin bevindt zich een kas, die is ingericht met twee kleedkamers en een badkamer, wat praktisch is voor watersporters en zwemmers.
Ligging in Belgirate
Belgirate maakt deel uit van de Borromeïsche Golf in de provincie Verbano-Cusio-Ossola, een klassiek en internationaal georiënteerd deel van het Lago Maggiore. De provincie staat bekend om het contrast tussen de met palmen begroeide meeroevers en de besneeuwde toppen van de Monte Rosa. De streek trekt vooral liefhebbers van rust en natuur en bevindt zich op korte afstand van Zwitserland en Milaan. Wie zoekt naar woningen in Belgirate vindt hier een combinatie van dorpsvoorzieningen en een ligging aan het water.
Dit object biedt een compleet geheel voor wie geïnteresseerd is in huizen te koop in Piëmont en op zoek is naar meer villa's en landhuizen met directe toegang tot het meer.

Nicolette van Kruiselbergen
Uw makelaar
U wordt niet in rekening gebracht voor deze aanvraag
Alle kenmerken
BelgiratePiemonte
- Villa / Landhuis
- 500 m² woonoppervlak
- 6 slaapkamers
- 1 badkamer




