Gerenoveerd landhuis met ruime tuin in Monsampolo del Tronto

Boerderij / Rustico•Monsampolo del Tronto, Le Marche|Ref: spn_y0ue1

Gerenoveerd landhuis met ruime tuin in Monsampolo del Tronto - Foto 1
Gerenoveerd landhuis met ruime tuin in Monsampolo del Tronto - Foto 2
120 m2
Oppervlakte
15000 m2
Grond
3
Slaapkamers
2
Badkamers
380.000
Verkoopprijs

In het heuvelachtige en landelijke landschap van Monsampolo del Tronto, op een rustige locatie met weids uitzicht, vind je dit volledig gerenoveerde landhuis. Het pand biedt een ideale combinatie van traditionele charme en modern comfort, perfect voor wie op zoek is naar rust en ruimte in de Italiaanse Marken.

Dit landhuis heeft een woonoppervlakte van 120 m² verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich een ruime woonkamer met een open haard, een keuken, een studeerkamer die ook als extra slaapkamer kan dienen, en een badkamer. Een interne trap leidt naar de bovenverdieping, waar je twee slaapkamers, een badkamer en een kleine zitkamer aantreft. Vanaf deze verdieping is er ook een directe toegang naar buiten. De renovatie heeft de authentieke kenmerken behouden, zoals zichtbare houten balken in de plafonds, ambachtelijke kozijnen en buitenluiken, en travertin trappen aan de buitenkant. De begane grond is voorzien van antieke bakstenen vloeren, terwijl de slaapvertrekken op de eerste verdieping zijn afgewerkt met parketvloeren. Het huis beschikt over vloerverwarming en een alarmsysteem.

Het perceel van 15.000 m² omvat een fraai aangelegde tuin met diverse olijfbomen, een waterput en verharde terrassen. Daarnaast is er een boomgaard en een moestuin aanwezig. Een garage en een zolder bieden extra opslagruimte. De ligging in een heuvelachtig en landelijk gebied garandeert een panoramisch uitzicht en een rustige woonomgeving.

Ontdek de mogelijkheden van dit charmante landhuis en geniet van het Italiaanse buitenleven.

Nicolette van Kruiselbergen

Nicolette van Kruiselbergen

Uw makelaar

€ 380.000

U wordt niet in rekening gebracht voor deze aanvraag